Solidworks Eğitim Hakkında Her Şey!

solidde.com Solidworks eğitim hakkında detaylı inceleme ve makalelerin yer aldığı eşsiz bir blog olarak yola koyuldu. Büyük beklentilerimiz yok ama güzel hayallerimiz var. Solidde montaj,teknik resim alma ve parça modelleme ana başlıkları altında ilerliyoruz. Makine mühendisliği hakkında teknik bilgiler ve dökümanlara sıklıkla yer verilecektir.

Solidde esasen bir www.mustafadeliceoglu.com projesidir 🙂 Yıllardır faydalı içerik üretmeye çalıştığımız ana blogumuza ek olarak, resmi ve kurumsal bir web sayfası ile de içerikler yayınlama kararı aldık. Eğer sizlere faydalı olabiliyorsak ne mutlu bizlere. Peki genel olarak solidde neler var?

solidde solidworks eğitimleri
solidde solidworks eğitimleri

Solidde içerikleri

  • Solidworks eğitim içerikleri
  • Makine mühendisliği içerikleri
  • Eğitim videoları
  • Teknik dökümanlar

Türkiye’de döküman eksikliğine tepki olarak yola koyulduk. Tamamı özgün içeriklerden oluşan yepyeni web sitemiz, binlerce insana ulaşacağından eminiz. Yorumlarınızla ve paylaşımlarınızla desteğinizi esirgemeyiniz.

Solidde Kimler Yazıyor?

Solidde www.mustafadeliceoglu.com ‘un bir alt içerik alanıdır. İçerikler Makine Mühendisi Mustafa Deliceoğlu tarafından organize edilmektedir. Tamamen insanlık yararına oluşturulmuştur. Tamamı ücretsiz ve ücretsiz kalmayı hedeflemektedir 🙂

Kimlere Hitap Ediyoruz?

Solidworks öğrenmek isteyenler, kendisini geliştirmek ve kariyerine CAD/CAM tasarım üzerine ilerletmek isteyen herkes için hitap ediyoruz. Eğer nasıl bir yol izlemek istediğinizden emin değilseniz bize yazabilirsiniz. Sadece Solid adını duydum bu yüzden öğrenmek istiyorum diyorsanız, sizleri biraz daha aydınlatmamız gerektiğine eminiz 🙂

Teknikerler, mühendisler, mimarlar ve tasarıma ilgi duyan herkesin bir şekilde uğrak yeri olmak en büyük mutluluğumuz olacaktır. Solidworks aslında bir tasarım yazılımı olmaktan çok bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle son dönemlerde yaptığı ciddi yatırımlarla ilerleyen tarihlerde güçlü cloud yapıya bürüneceği su götürmez bir gerçek!

E Hadi Başlayalım mı 🙂

Tamamen özgün içerik oluşturmak ciddi zaman ve mesai isteyen bir iştir. Özgün videolar ( bu videoların seslendirmesi bambaşka hadisedir 😀 ), özgün görseller ve dinamik sürekli değişken içerikler oluşturmak için tam zamanla çalışacağız. Karşılığı olarak solidde adını unutmamanızı ve her fırsatta ziyaret etmenizi umuyoruz.

Yaklaşık 7 yıldır durmadan www.mustafadeliceoglu.com ile sizlerle birlikte olmaktan mutluluk yaşıyorum. Bu macerada da desteğinizi esirgemeyeceğinize eminim.

Son olarak bütün içeriklerin faydalı olmasını ümit ediyor, hayırlı olmasını diliyorum. Saygılarımla.